حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قوانین و مقررات

زمان و نحوه ارسال کالا در شهر تهران

ارسال کالا در شهر تهران از طریق پیک موتوری ویا سرویس ویژه ارسال کالای فروشگاه پارادیس ارسال میگردد و فروشگاه با توجه به حجم سبد کالا و نوع محصول و همچنین فاصله آدرس گیرنده تا فروشگاه ، مناسبترین روش را برای ارسال در نظر خواهد گرفت . زمان ارسال کالا در شهر تهران در صوزت موجود بودن کالا در انبار فروشگاه از 24 تا 48 ساعت پس از سفارش خواهد بود و در صورت موجودی کالا در انبار مرکزی این زمان بیشتر خواهد بود و کارشناسان فروشگاه پس از بررسی سفارش جهت اعلام زمان ارسال با مشتری تماس خواهند گرفت .

زمان و نحوه ارسال کالا در شهرهای غیر از تهران

ارسال کالا به شهرستانها به یکی از روشهای پست، تیپاکس و یا باربری خواهد بود که انتخاب نوع ارسال با توجه به نوع و حجم کالا و همچنین شهر موردنظر به عهده فروشگاه بوده و قبل از ارسال با مشتری هماهنگی لازم صورت میپذیرد . زمان ارسال کالا در شهرهای غیر از تهران در صوزت موجود بودن کالا در انبار فروشگاه از 48 تا 72 ساعت پس از سفارش خواهد بود و در صورت موجودی کالا در انبار مرکزی این زمان بیشتر خواهد بود و کارشناسان فروشگاه پس از بررسی سفارش جهت اعلام زمان ارسال با مشتری تماس خواهند گرفت .

هزینه ارسال کالا در تهران و شهرستانها

هزینه ارسال کالا در سرتاسر ایران رقم ثابت 15،000 تومان میباشد

شرایط ضمانت 7 روز بازگشت کالا

با توجه به اینکه کالاهای این فروشگاه در زمره اقلام بهداشتی میباشد و طبق قوانین بهداشت مرجوعی کالا فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی امکان پذیر بوده و یا اینکه کالا در طی فرایند ارسال مخدوش شده باشد که در صورت مشاهده چنین مواردی میبایست تا حداکثر 7 روز از زمان تحویل کالا این مورد به کارشناسان شرکت ( از طریق اطلاعات بخش تماس با ما ) اطلاع داده تا جریان چگونگی فرایند مرجوعی قرار بگیرید . لازم به ذکر است کالاهای مرجوعی، توسط فروشگاه به شرکت سازنده مرجوع میگردد و از فرایند فروش خارج میگردد .
ارتباط با ما
تهران ، میدان خراسان ، 17شهریور جنوبی ، نبش مجتمع تجاری اداری شرق ، پلاک 22
عطر و ادکلن 02133139113 - آرایشی و بهداشتی 02133546411
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X