مدیریت مجموعه فروشگاه اینترنتی میکاپ 110 فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی از برندهای معتبر از سال ١٣٦٦ در تهران آغاز نموده. بعد از وقفه ای ٨ ساله (٧١ الی ٧٩) به خاطر حضور در خارج کشور ، فعالیت مجدد خود را از سال ٧٩ در زمینه لوازم آرایشی و بهداشی تا به امروز را ادامه داده است.

پاراديس (فروشگاه مالک سایت میکاپ 110) همواره سعي نموده با توجه به تنوع و فراوانی محصولات لوازم آرایشی، بهداشتي … در بازار و امکان فیک بودن لوازم آرایشی و همینظور لوازم برقی، بستر مطمئنی را برای مشتریان خود فراهم کند. در فروشگاه اینترنتی میکاپ 110  مقید بودیم با ایجاد ارتباط مستقیم با شرکت هاي معتبر، محصولات را با ضمانت اصل بودن كالا و با قیمت مناسب از شرکت های تولید کننده تهیه و در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد.

پاراديس علاوه بر داشتن فروشگاه براي خريد حضوري، يك تأمین کننده و آموزش دهنده مطمئن لوازم تخصصي، سالني ، آرایشی بهداشتی، مواد مصرفی و تجهیزات آموزشگاه و آرایشگاهی بسیاری از سالن دارهای برتر در سراسر كشور می باشد.

اين مجموعه با داشتن تمامي مجوز هاي لازم از قبيل، جواز كسب،نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، نماد ساماندهي و كليه مجوزهاي قانونی خرید و فروش آنلاین از وزارتخانه هاي مربوطه اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی میکاپ 110 از سال 1394  نموده است و همواره سعی نموده سلامت و اصل بودن محصولات خود را تضمين نماييد.

خوشبختانه به دلیل سابقه خوب در فروش محصولات آرایشی مورد توجه بسیاری از آرایشگران در کشور بوده ایم و همواره از همراهی انان در ورکشاپ ها و فروش محصولات به خود بالیدیم. ما در مجموعه خود علاوه بر داشتن نمایندگی های برندهای بسیار مطرح مانند کریتیو، پرنسلی ، بیول و … ورکشاپ های آرایشی هم در طول سال برای عزیزان علاقمند و آرایشگران حرفه ای خواهیم داشت.

 

[email protected]

آدرس فروشگاه اینترنتی میکاپ 110 : تهران ، میدان خراسان ،17شهریور جنوبی ،مجتمع تجاری اداری شرق

 02133139113 – 02133546411 

ساعت پاسخگویی 10 الی 20

جهت پیگیری ارسال سفارشات و دریافت کد رهگیری پست با شماره 09194095452 تماس بگیرید .

آدرس کانال های ما در تلگرام :

برترين ها با پاراديس     https://t.me/mak110

آدرس صفحه ما در اینستاگرام :

https://www.instagram.com/makeup.110

 

ما همچنان سعي خود را خواهيم كرد تا با برنامه هاي آينده مان همراهي شما را پاس داريم.