حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

قوانین و مقررات

زمان و نحوه ارسال کالا در شهر تهران

ارسال کالا در شهر تهران از طریق پیک موتوری ویا سرویس ویژه ارسال کالای فروشگاه پارادیس ارسال میگردد و فروشگاه با توجه به حجم سبد کالا و نوع محصول و همچنین فاصله آدرس گیرنده تا فروشگاه ، مناسبترین روش را برای ارسال در نظر خواهد گرفت . زمان ارسال کالا در شهر تهران در صوزت موجود بودن کالا در انبار فروشگاه از 24 تا 48 ساعت کاری پس از سفارش خواهد بود و در صورت موجودی کالا در انبار مرکزی این زمان بیشتر خواهد بود و کارشناسان فروشگاه پس از بررسی سفارش جهت اعلام زمان ارسال با مشتری تماس خواهند گرفت . تعطیلات رسمی شامل بازه زمانی ارسال نخواهد بود و روزهای کاری مدنظر میباشد

زمان و نحوه ارسال کالا در شهرهای غیر از تهران

ارسال کالا به شهرستانها به یکی از روشهای پست، تیپاکس و یا باربری خواهد بود که انتخاب نوع ارسال با توجه به نوع و حجم کالا و همچنین شهر موردنظر به عهده فروشگاه بوده و قبل از ارسال با مشتری هماهنگی لازم صورت میپذیرد . زمان ارسال کالا در شهرهای غیر از تهران در صوزت موجود بودن کالا در انبار فروشگاه از 48 تا 72 ساعت پس از سفارش خواهد بود و در صورت موجودی کالا در انبار مرکزی این زمان بیشتر خواهد بود و کارشناسان فروشگاه پس از بررسی سفارش جهت اعلام زمان ارسال با مشتری تماس خواهند گرفت . ارسال کالا با تیپاکس بین 24 تا 48 ساعت می باشد. ارسال کالا با پست بین 48 تا 72 ساعت می باشد.

هزینه ارسال کالا در تهران و شهرستانها

هزینه ارسال کالا از طریق تیپاکس یا پیک موتوری(فقط در تهران فعال است) رقم ثابت 30،000 تومان میباشد. هزینه ارسال کالا با پست 25.000 تومان است.

شرایط ضمانت 7 روز بازگشت کالا

با توجه به اینکه کالاهای این فروشگاه در زمره اقلام بهداشتی میباشد و طبق قوانین بهداشت مرجوعی کالا فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی امکان پذیر بوده و یا اینکه کالا در طی فرایند ارسال مخدوش شده باشد که در صورت مشاهده چنین مواردی میبایست تا حداکثر 7 روز از زمان تحویل کالا این مورد به کارشناسان شرکت ( از طریق اطلاعات بخش تماس با ما ) اطلاع داده تا جریان چگونگی فرایند مرجوعی قرار بگیرید . لازم به ذکر است کالاهای مرجوعی، توسط فروشگاه به شرکت سازنده مرجوع میگردد و از فرایند فروش خارج میگردد .

ضمانت اصالت کالا

تمام کالاهای موجود در فروشگاه از تولیدکنندگان و یا واردکنندگان اصلی تهیه میشود و دارای ضمانت اصالت کالا میباشد ولی این مسئله را مورد توجه قراردهید که استفاده از این محصولات نیاز به تخصص داشته و مشککلات ناشی از عدم مهارت در استفاذه از این محصولات بعهده مصرف کننده بوده و فروشگاه مسولیتی در قبال اینگونه مشکلات ندارد .