نمایش 1–12 از 158 نتیجه

اگر قبل از خرید نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان دارید با شماره ۰۲۱۳۳۵۴۶۴۱۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

به طور حتم در کاتالوگ رنگ ها با رنگ های متنوع و زیبای مواجه شدید و با خود فکر کرده اید که آیا رنگ موهای من هم مثل چنین رنگی می شود؟ بله رنگ موی شما هم دقیقا مثل کاتالوگ رنگ مو خواهد شد اما در صورتی که از پودر دکلره و اکسیدان استفاده کنید. در رنگ کردن موها پودر دکلره اهمیت زیادی دارد. اما پودر دکلره چیست و چه کاربردی دارد؟این ماده یک محصول شیمیایی است که می تواند رنگ دانه های طبیعی مو را از بین برده و شرایط را برای رنگ آمیزی مو فراهم می کند. ماده اصلی به کار رفته در این محصول یک عامل اکسید کننده قوی به نام پراکسید هیدروژن می باشد.
هدف اصلی این ماده روشن تر کردن رنگ مو و حذف رنگ مو از ساقه می باشد. این محصولات را در انواع مختلفی تولید می کنند، هر چه پودر انتخابی شما قوی تر باشد تار مو ها رنگ روشن تری به خود می گیرند

پودر دکلره یک ماده شیمایی است با اکسیدان ترکیب می شود و موی را بی رنگ می کند. البته پودر دکلره در دو نوع سفید، آبی و .. دربازار موجود است که برای موهای ضخیم و تیره از پودر دکلره آبی رنگ استفاده می شود.

البته برای موهای روشن و آسیب دیده نیز توصیه می شود از پودر دکلره سفید رنگ استفاده شود. استفاده از پودر دکلره موجب بی رنگ کردن موها می شود. در واقع برای بی رنگ کردن موها می توان از پودر دکلره  یا کرم دکلره استفاده کرد. پودر دکلره از مواد پراُکسید تولید شده است که به موجب آن موها بی رنگ می شوند. نکته ای که در استفاده از پودر دکلره باید بدانید این است که این پودر با اکسیدان ترکیب می شود و بعد از آن می تواند مواد به وجود آمده را بر روی موها بزنید.

پودر دکلره برای موهای سالم و ضخیم 

در لیست زیر انواع پودر دکلره های معروف بازار نام برده شده :

 1. پودر دکلره پرنسلی
 2. پودر دکلره بلوند می
 3. پودر دکلره کریتیو
 4. پودر دکلره ترندی
 5. پودر دکلره بلوندر ولا
 6. پودر دکلره خاکستری لیویتون
 7. پودر دکلره بدون آمونیاک بلونیا
 8. بدون آمونیاک کریتیو

…رنگ های مختلف پودر دکلره در میزان روشن کنندگی و ریموو کردن رنگ تاثیر دارد.

کاربرد پودر دکلره 

از پودر دکلره به منظور های مختلفی استفاده می کنند. با استفاده از این محصول می توان مو ها را سفید و بی رنگ کنید. این کار سبب می شود رنگ بر روی مو ها راحت تر اثر کرده و مو ها به رنگ کاتالوگ نزدیک تر شوند. برای رنگ کردن مو به رنگ های فانتزی، یخی، بلوند خیلی روشن، نیاز است که ابتدا مو ها را با این ماده سفید کرده و سپس اقدام به رنگ کردن آن ها کنید. برای سفید کردن پوست بدن، از بین بردن لکه های تیره موجود بر روی لباس ها، فرش، ها هر چیزی که از نخ درست شده باشد نیز می توان از این ماده استفاده کرد

انواع پودر دکلره

انواع مختلفی از پودر دکلره در بازار موجود است که با توجه به نوع مو مورد استفاده قرار می گیرد. پودر دکلره مو عبارت اند از:انواع پودر دکلره

پودر دکلره آبی

در ماین پودر دکلره موجود در بازار می توان پودر دکلره آبی را قوی تر از دیگر پودر دکلره ها دانست.  در رابطه با مقایسه بین پودر دکلره آبی و سفید می توانیم بیان کنیم که پودر دکلره آبی قدرت بالاتری در بی رنگ کردن موها دارد از طرفی در این پودر دکلره نسبت به پودر دکلره سفید، آمونیاک بیشتری وجود دارد. بنابراین با توجه به مقدار زیاد آمونیاک در پودر دکلره  آبی می توان  موها را به صورت یکنواخت و یکدست سفید کرد. برای انجام بی رنگ کردن موها بهتر است پودر را با مقدار زیادی اکسیدان ترکیب کنید و بعد از آن رنگ مورد نظر را روی موها بزنید.

پودر دکلره سفید

در مقایسه بین پودر دکلره سفید و آبی می توانیم بیان کنیم که پودر دکلره سفید میزان آمونیاک کمتری نسبت به پودر دکلره آبی دارد. ا این حال می توان به این نتیجه رسید که میزان آسیب‌پذیری مو‌ها با استفاده از این پودر کمتراست. بنابراین اگر موهای شما نازک و ضعیف هست و قصد دکلره کردن آن را دارید بهتر است از پودر دکلره سفید رنگ اسفاده کنید.

پودر دکلره بنفش

پودر دکلره بنفش به صورت گیاهی است بنابراین فاقدآمونیاک است.قدرت دهی بالایی دارد و در کمترین زمان موها را بی رنک می کند. البته استفاده از این پودر دکلره مو از هویجی و نارنجی شکل شدن رنگ موها جلوگیری می کند. و البته تأثیر به‌سزایی در بی‌رنگ کردن مو‌های ضخیم و تیره دارد.

پودر دکلره خاکستری

پودر دکلره خاکستری رنگ نیز یک نمونه دیگر از پودر دکلره است که از کربن تولید شده است و در ساخت آن مواد الی و شیمایی به کار نمی رود. در سرعت کمتری موها را بی رنگ می کند و مانع از سوزش پوست سر نیز می شود.

پودر دکلره بدون آمونیاک

از پودر های بدون آمونیاک برای دکلره موهای حساس، خشک و شکننده استفاده میشود. این پودرها درجه روشن کنندگی کمتری نسبت به پودرهای سفید و آبی دارند.

برخی از پودرها مانند آوایی به دلیل قیمت و کیفیت مناسب و همینطور به دلیل رنگ و حجم های مختلف بازار خوبی را در بین آرایشگران با مواد ایرانی باز کرده است.

کاربرد پودرهای دکلره بدون آمونیاک

هم به واسطه آسیب رسانی کمتر و قابل استفاه بودن برای موهای حساس و شکننده حتما در سالن های زیبایی کاربرد دارند.

بسیار خوشحالیم که با وجود مجموعه کاملی که از انواع پودرهای دکلره داریم، جوابگوی نیاز آرایشگران هستیم. وهمواره تلاش میکنیم این مجموعه را کامل و به روز نگه داریم.

کاربرد پودر دکلره

انواع پایه دکلره 

می‌خواهید بدانید منظور از پایه دکلره چیست؟ هنگام استفاده از این پودر مو ممکن است به پایه‌های رنگی مختلفی برسد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • پایه ۱ 

در این شرایط مو رنگ طبیعی داشته و به سختی باز می شوند. 

 • پایه ۲

رنگ معمولی اکثر افراد که تناژ گرم دارند. 

 • پایه ۳

یکی دیگر از پایه های پودر دکلره همین پایه می باشد. این پایه همچنان قهوه ای است اما ته رنگی از قرمز پیدا کرد است. 

 • پایه ۴

در این شرایط مو همچنان قهوه ای است اما علاوه بر تناژ گرم، تناژ های سرد نیز به آن اضافه شده است. 

 • پایه ۵

در این پایه رنگ قهوه ای روشن ایجاد می شود. 

 • پایه ۶

این پایه نیز در اثر استفاده از پودر دکلره ایجاد می شود. در این پایه اولین پایه بلوند پذیر به وجود می آيد. 

 • پایه ۷

مو ها در این پایه به طور قابل توجهی روشن می شوند. 

 • پایه ۸

در این شرایط انواع رنگ های بلوند بر روی مو قابل اجرا هستند. 

 • پایه ۹

برای رنگ های بلوند و فانتزی خیلی روشن نیاز است که مو ها به این پایه برسند. 

 • پایه ۱۰ 

این پایه روشن ترین سطح از دکلره می باشد. انواع رنگ های یخی، فانتزی و … در این شرایط ایجاد می شوند.

بهترین پودر دکلره ایرانی

بهترین پودر دکلره ایرانی

خانم ها علاقه زیادی به دکلره کردن موهای خود دارند تا از این طریق به رنگ دلخواه خود برسند. البته برای دکلره کردن مو بهترین کار استفاده از پودر دکلره و اکسیدان مرغوب است که به موجب آن به موها آسیبی وارد نمی شود و ضد زردی نیز به حساب می آید.

در میان برندهای پودر دکلره ایرانی می‌توان پودر دکلره دوماسی، بیول و مارال را نام برد. البته برای خرید پودر دکلره باید قبل از هر چیز به ترکیبات و ویژگی‌های آن توجه داشته باشید. برای خرید پودر دکلره ایرانی می‌توانید از فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید و در میان لیستی از انواع برندهای ایرانی از پودر دکلره هر کدام که مایل بودید انتخاب و سفارش دهید.

مدت زمانی که دکلره باید روی مو بماند چقدر است؟ 

بسیاری از افراد به دلیل حساس بپدن این ماده می خواهند بدانند چند دقیقه باید این پودر بر روی سر بماند؟ پودر دکلره بسیار قوی بوده و در بازه زمانی کوتاهی شما را به هدف خود می رساند. معمولا حدود ۴۵ دقیقه این پودر باید بر روی سر شما بماند. بعد از این بازه زمانی، باید مو ها را چک کرده و اگر به پایه مورد نظر رسیده باشد، مو ها را بشویید.

مراقبت‌های لازم بعد از انجام دکلره 

بعد از آن که از پودر دکلره برای روشن تر شدن رنگ مو ها استفاده کردید، باید نکاتی را رعایت کنید تا نگ برای مدت زمان طولانی تری ظاهر زیبای خود را حفظ کند. برای آن که از زرد و یا نارنجی شدن رنگ مو ها در طول زمان جلوگیری شود، باید از شامپو های بنفش و یا آبی استفاده کرده و رنگ مو ها را خنثی کنید. برای تقویت مو ها و جلوگیری از خشک شدن و وز شدن آن ها بعد از انجام این کار باید از شامپو های نرم کننده و ماسک مو های مناسب استفاده کنید. در صورتی که مو ها آسیب دیده و بیش از حد وز شده اند، باید از ماسک مو های مناسبی استفاده کنید که در داخل حمام و یا بعد از حمام استفاده می شوند.

ویژگی های یک پودر دکلره خوب 

بهترین پودر دکلره از نظر متخصصین فعال در این حوزه دارای خصوصیات و ویژگی های منحصربفردی می باشد. با کیفیت ترین و برترین نمونه از این محصولات آن هایی هستند که:

 1. با کیفیت ترین نمونه از این محصول آن هایی هستند که باعث ایجاد غبار نشوند. 
 2. این محصول پس از ترکیب شدن با اکسیدان ایجاد کف نمی کند. 
 3. بهترین نمونه از این پودر ها آن هایی هستند که حاوی چربی و یا مواد کراتینه باشند. در این شرایط از آسیب رسیدن به مو ها جلوگیری شده و هرگز تار مو ها خشک و وز نمی شوند. 
 4. نمونه های با کیفیت این پودر ها در دمای محیط سفت نشده و فرم خود را به خوبی حفظ می کنند.

نکات انتخاب بهترین مواد دکلره 

برای انتخاب بهتریننمونه از پودر دکلره باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. دقت کنید که این پودر ها را در انواع مختلفی تولید می کنند و هر فرد با توجه به جنس مو های خود باید نمونه مناسبی از این محصولات را خریداری کنید. از طرفی این محصولات توسط برند های مختلفی ساخته می شوند. شما در زمان خرید باید به دنبال نمونه هایی باشید که توسط برند های بسیار معروف و معتبری ساخته شده و با کیفیت باشند. به این نکته توجه کنید که برخی از این محصولات تقلبی بوده و هیچ گونه ارزش خریدی ندارند.

 شما باید حتما نمونه های اصل و مرغوب این محصولات را خریدای کنید. اگر مو های ضعیفی دارید، بهتر است از نمونه هایی از این محصول استفاده کنید که حاوی کراتین و مواد مغذی بوده و مواد شیمیایی قوی نداشته باشند. در مقابل برای بی رنگ کردن مو های ضخیم و مشکی باید از نمونه های قدرتمند این محصولات استفاده کنید.

راه های کاهش عوارض استفاده از پودر دکلره 

با توجه به این که بسیاری از افراد بعد از استفاده پودر دکلره متوجه تغییراتی در مو های خود می‌شوند، هنگام بی رنگ کردن موها با استفاده از این محصول دچار تردید می‌شوند. این کار ممکن است به بافت موها آسیب رسانده و آنها را خشک و یا وز کند. برای آن که از آسیب رساندن موها جلوگیری شود، بهتر است در طول سال فقط یک و یا دو بار این کار را انجام دهید. پس از انجام این کار حتما تا مدت ها از روغن و یا اسپری‌های محافظت از مو استفاده کرده و از این طریق موها را تقویت کنید. یکی از موثر ترین روش‌ها برای کاهش عوارض این محصول، استفاده از نمک دریایی می‌باشد. ترکیب کرده نمک با این پودر باعث می‌شود فولیکول‌های مو تقویت شده و گردش خون در پوست سر بهتر انجام گیرد. در روز های ابتدایی پس از انجام این کار هرگز به استخر نروید زیرا آب استخر ماندگاری آن را کم تر می کند. هیچ گاه بعد از انجام این کار برای حالت دادن مو ها از اتو و یا سشوار استفاده نکنید زیرا این کار باعث موخوره موها می شود.

خرید پودر دکلره باکیفیت

نحوه تشخیص پودر دکلره باکیفیت 

برای آن که پودر دکلره باکیفیت و اصل را از نمونه های تقلبی و نامرغوب تشخیص دهید، باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. برای این کار هرگز از برند های غیر معروف استفاده نکنید. این کمپانی ها اغلب نمی توانند نمونه های مناسبی از این محصولات را تولید کرده و به بازار بفرستند. علاوه بر این قبل از استفاده کمی از پودر را از فاصله ۳۰ سانتی درون ظرفی بریزید، اگر متوجه شدید که بخار از آن بلند می شود بدانید که نا مرغوب بوده و هرگز نباید از آن استفاده کنید. برای امتحان کیفیت این محصول می توانید کمی از آن را با اکسیدان مخلوط کنید، حال اگر متوجه شدید کف کرده است مطمئن شوید که پودر مورد نظر نامرغوب بوده و ارزش خرید ندارد.

استفاده از پودر دکلره در زمان بارداری 

بسیاری از خانم ها تمایل دارند که در دوران بارداری نیز تمیز و زیبا باشند، از این رو می خواهند در این دوران نیز مو های خود را رنگ کنند. طبق تحقیقات انجام شده استفاده از پودر دکلره در این دوران مشکلی برای جنین به همراه نخواهد داشت. ترکیبات به کار رفته در این پودر به سرعت تجزیه می شوند و از این رو فقط مقدار اندکی از آن ها وارد بدن می شود. با این حال پزشکان توصیه می کنند که از انجام این کار در بارداری و به خصوص سه ماهه اول آن خودداری کنید. سه ماهه اول این دوران بسیار حساس بوده و خانم باردار باید به شدت مراقبت کند. از این رو بهتر است در این زمان از انجام این کار خودداری کند.

عوامل موثر بر قیمت پودر دکلره 

قیمت پودر دکلره تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می شود و نمی توان مبلغ ثابتی برای آن در نظر گرفت. مهم ترین فاکتور های موثر در قیمت این پودر ها عبارتند از:

برند سازنده 

شرکت های زیادی در سراسر دنیا به تولید این محصول مشغول هستند. از این رو میزان شهرت برند سازنده می تواند فاکتور مهمی در تعیین قیمت این محصول باشد. هر چه محصول انتخابی شما توسط یک کمپانی معروف تر ساخته شده باشد، در قیمت های بالاتری به فروش می رسد. 

کیفیت محصول 

این محصول را در کیفیت های مختلفی تولید می کنند. نمونه های مرغوب و اصل این محصولات در قیمت های بالاتری فروخته می شوند. 

وزن بسته بندی 

شرکت های سازنده این محصول را در وزن های مختلفی بسته بندی کرده و به فروش می رسانند. هر چه وزن بسته انتخابی شما بیش تر باشد، قطعا هزینه بیش تری برای تهیه آن باید پرداخت کنید.

قیمت پودر دکلره 

برای اطلاع از قیمت پودر دکلره می توانید به سایت فروشگاهی ما مراجعه کنید. ما تنوع بالایی از این محصولات را فراهم کرده ایم که همگی اصل هستند. از طرفی این محصولات را با پایین ترین درصد سود و در قیمت های بسیار کمی در اختیار مشتریان قرار می دهیم. برای راهنمایی و اطلاع از قیمت روز این محصولات می توانید با پشتیبان های ما در ارتباط باشید.

قیمت پودر دکلره

خرید پودر دکلره

پودر دکلره مو در رنگ کردن موها و رسیدن به پایه مورد نظر اهمیت زیادی دارد. پودر دکلره مو برای موهایی که قبلا رنگ شده و می خواهید رنگ آن را عوض کنید بکار می رود. بنابراین در زمان خرید پودر دکلره باید به مواردی همچون داشتن مواد مرطوب کننده، آسان بودن در استفاده، عدم حساسیت و قیمت آن توجه کنید.

برای خرید پودر دکلره با کیفیت و قیمت مناسب بهترین کار مراجعه به سایت فروشگاه معتبر است. در سایت مورد نظر لیستی از انواع پودر دکلره موجود است که شما با توجه به سلیقه و خصوصیات هر کدام از پودرهای دکلره می توانید مناسب ترین پودر دکلره را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین پودر دکلره برای پایه های مختلف

از بهترین پودر دکلره برای پایه های مختلف می توان پودر دکلره جادویی استادبیک را معرفی کرد.این پودر دکلره دارای قدرت روشن کنندگی بسیار بالایی است. از طرفی آسیب کمتری به موها وارد می کند. از طرفی در تولید این پودر دکلره از هیچگونه مواد شیمایی استفاده نشده است و البته در کوتاهترین زمان نیز موها را به پایه مناسب می رساند.

پودر دکلره برند اسکالیم

پودر دکلره برند اسکالیم نیز یکی از پودر دکلره با کیفیت است که دارای مزیت های بیشماری است. این پودر دکلره دارای قابلیت زیادی است.در ساخت آن از صمغ های گیاهی استفاده شده است و در زمان استفاده هیچ گرد و غباری ایجاد نمی شود. در زمان دکلره کردن موها هیچگونه سوزش و حساسیتی ایجاد نمی کند. علاوه بر این با استفاده از این پودر دکلره می توان موها را تا حد ممکن روشن کرد.

وسایل مورد نیاز برای دکلره کردن 

برای استفاده از پودر دکلره و بی رنگ کردن مو ها از این طریق به وسایل و تجهیزاتی نیاز داریم. اگر بخواهید این کار را در خانه و یا سالن آرایشگاه انجام دهید باید وسایلی داشته باشید که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 1. کاسه رنگ 
 2. قلم مو 
 3. اکسیدان ۱ یا ۶ درصد 
 4. پودر دکلره 
 5. دستکش پلاستیکی 
 6. حوله 
 7. پیش بند 
 8. تونر یا شامپو بنفش 
 9. برس مو 
 10. شانه دم باریک
 11. کلاه پلاستیکی

خرید پودر دکلره خوب 

برای آن که بتوانید پودر دکلره خوب و با کیفیتی خریداری نمایید، باید به یک مرکز فروش معتبر مراجعه کنید. برای این کار کافیست که از مجموعه ما دیدن فرموده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. ما مرغوب ترین نمونه از این محصولات را فراهم نموده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز بوده و از این رو محصولات خود را در قیمت های بسیار پایینی به فروش می رسانیم. فرآيند ثبت سفارش و خرید از مجموعه ما بسیار ساده بوده و محصولات سفارش داده شده را در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال می کنیم.

اگر هنوز نمی‌دانید کدام پودر دکلره برای شما مناسب است با شماره ۰۲۱۳۳۵۴۶۴۱۱ تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

سخن پایانی

پودر دکلره یکی از محصولات پرکاربرد در  دکلره کردن و رنگ کردن موها است. پودر دکلره یک ماده شیمایی است با اکسیدان ترکیب می شود و موی را بی رنگ می کند.البته پودر دکلره در دو نوع سفید، آبی و .. دربازار موجود است که برای موهای ضخیم و تیره از پودر دکلره آبی رنگ استفاده می شود.

سوالات متداول

1-پودر دکلره چه کاربردی دارد؟

خانم ها از پودر دکلره برای دکلره کردن و خارج کردن رنگدانه های مو و آماده سازی برای دریافت رنگ جدید استفاده می کنند.

2-ویژگی های پودر دکلره خوب چیست؟

یکی از ویژگی های مهم پودر دکلره مو این است که در زمان استفاده از آن هیچ حساسیتی ایجاد نکند و در اثر آن آسیبی به موها وارد نشود. از طرفی در زمان استفاده بر روی موها حرارت زیادی ایجاد نکند و موجب سوختگی، خشکی و وزشدن موها نشود.

3-برای موهای کوتاه چند پیمانه پودر دکلره نیاز است؟

برای موهای کوتاه نیز نمی توان به طور دقیق چند پیمانه پودر دکلره را مشخص کرد بلکه  توجه داشتن به برند پودر دکلره و مقاومت مو نیز اهمیت زیادی دارد.