نمایش 1–12 از 104 نتیجه

وجود روغن فندق در ترکیبات رنگ مو بیول را می توان یکی از موارد ارجحیت این رنگ نسبت به دیگر رنگ موها دانست، بالاترین درجه نرمی را پس از رنگ نمودن با رنگ بیول بر روی گیسوان خود احساس نمائید.

این روغن به علت دارا بودن اسید چرب همخوان با متابولیسم بدن، کاملا جذب تارهای مو گردیده و نتیجه ای جز براقیتی چشم نواز و نرمی ابریشمی گون برای شما به ارمغان نخواهد آورد.

رنگ مو بیول؛ حاوی عصاره سبوس برنج بوده که با تقویت گیسوان، با اتکا به ویتامین های B و E موجود در این روغن، از تاثیرات وجود این روغن می باشد، وجود عصاره این غله در رنگ موی بیول خاطر شما را بابت تقویت تارهای مو آسوده می نماید.

روغن کنجد سرشار از امگا 3 و امگا 6 می باشد که هر دو از چربی های غیر اشباع مفید برای بدن انسان می باشند و گیسوان را در مقابل رادیکال های آزاد و آلودگی های محیطی محافظت می نماید.

رنگ موی بیول ساخت کشور ایران و با فرمولاسیون آلمانی تهیه و تولید شده است، تمرکز کارشناسان تولید کننده رنگ مو بیول حفاظت و تقویت تارهای مو می‌باشد.این هدف با استفاده ازمواد طبیعی حاصل شده‌است. بیول با داشتن طیف‌های متنوع و به روز رنگ مو، رنگ موهایی خاص با ترکیب رنگ جذاب را به شما می‌دهد. محصولات رنگ مو بیول شامل انواع کرم اکسیدان با درصدهای گوناگون، ساشه پودر دکلره، کیت رنگ ابرو، واریاسیون و رنگ مو است. همچنین در تهیه طیف رنگی، رنگ مو بیول از نظر کارشناسی چندین روانشناس، نقاش و گریمور کمک گرفته شده است
رنگ موهای برند بیول به صورت کیت رنگ مو و تیوپی قابل استفاده هستند. کاتالوگ رنگ موهای بیول شامل رنگ موهای عسلی، نسکافه‌ای، کاراملی، زیتونی، دودی، شرابی، شکلاتی، فشن کلاب، انواع طیف‌های رنگ بلوند و … است.