لاک ناخن

فیلـتر

نمایش دادن همه 5 نتیجه

لاک ناخن نوعی مادهٔ شیمیایی است که برای زیبایی به ناخن‌های دست یا ناخن‌های پا زده می‌شود. البته گاهی اوقات از لاک برای محافظت از ناخن‌ها استفاده می‌شود.لاک مات و کروم و ژلی بیشترین طرفدار را دارند.

اما لاک ناخن تنها یک پوشش رنگی ساده روی ناخن‌های شما نیست بلکه این پوشش بسته به انواع لاک ناخن می‌تواند علاوه بر رنگ‌های مختلف، بافت، درخشش و کیفیت متفاوتی را هم روی ناخن‌های شما به جا بگذارد.

لاک ساده یا کرمی

لاک ناخن ساده یا کرمی محبوب‌ترین نوع لاک ناخن است که تنوع رنگی بسیار بالایی هم دارد.ین نوع لاک کلاسیک‌ترین نوع لاک ناخن است که قدیمی‌ترین نوع لاک هم محسوب می‌شود.

لاک کروم یا متالیک

لاک کرومی یا متالیک براق‌ترین نوع لاک ناخن است که درخشش بسیار زیادی دارد و درخشش آن از نوع آینه‌ای است.

لاک ناخن مات

نقطه مقابل لاک متالیک یا کرومی، لاک  ناخن مات قرار دارد یعنی لاکی که هیچ نوع درخشش و براقی روی خود ندارد و بافت آن یکدست و غیرصیقلی است. این نوع لاک محبوبیت زیادی دارد.

لاک اکلیلی یا براق

اگر وقتی لاک ناخن خود را زیر نور می‌گیرید درخششی رنگارنگ و نقطه نقطه را در آن مشاهده می‌کنید لاک شما اکلیلی یا براق است.

لاک ژلی

یکی از پرطرفدارترین انواع لاک ناخن که دوام بسیار زیادی دارد و دارای نوعی بافت سه بعدی است و پوششی ضخیم و محکم روی ناخن‌ها به وجود می‌آورد.

لاک زر ورقی

این نوع لاک هم مانند لاک‌های کرومی درخشش و براقی زیادی دارد اما حالت و بافتی شبیه به آلومینیوم روی ناخن‌ها به وجود می‌آورد .

لاک هولوگرامی یا هفت رنگ

لاک نئون یا شبرنگ 

لاک مرواریدی

لاک مغناطیسی یکی از جدیدترین انواع لاک ناخن

اطلاعات بیشتر ...