ریمل چشم

فیلـتر

نمایش 1–20 از 22 نتیجه

ریمل

یا ماسکارا  وسیله‌ای آرایشی برای تیره کردن، حجیم یا بلندنما کردن مژه‌ها است.ریمل در رنگ‌های مختلف ساخته می‌شود و به وسیلهٔ یک برس کوچک استفاده می‌شود.اگر از بهترین ریمل ها استفاده کنید زیبایی چشم و مژه شما را چندین برابر میشود.

نام ریمل (به انگلیسی: Rimmel) که در ایران برای انواع این وسیله آرایشی مرسوم است در واقع یک برند تجاری ثبت شده برای لوازم آرایشی است که با نام کامل ریمل لندن نیز شناخته می‌شود

استفاده درست از ریمل باعث می شود مژه ها جذاب تر و روشن تر دیده شوند.انواع ریملدقت کنید که بهترین ریمل مناسب مژه هایتان را انتخاب کنید.

انواع ریمل

انواع ریمل

1. ریمل حجم دهنده : ریمل های حجم دهنده بیشتر برای خانم هایی است که مژه های کم پشت و کوتاه دارند. ا

2. ریمل طویل کننده : ریمل طویل کننده برای افرادی که مژه های کوچکی دارند انتخاب ایده آلی است.  خوب است اگر 2-3 بار این ریمل را به مژه ها بکشید که مژه ها جذاب تر دیده شوند.

3. ریمل فر کننده : ریمل فر کننده بیشتر برای خانم هایی است که مژه های کمی دارند. ریمل فرکننده کمک می کند که مژه ها کوچکتر دیده شوند، این نوع ریمل به مژه ها شکل می دهد .

4. ریمل بدون سیاهی : همه خانم ها از این نوع ریمل استفاده می کنند. این ریمل ماندگاری طولانی دارد و زیر چشم را سیاه نمی کند.

5. ریمل ضد آب : ریمیل ضدآب معمولاً در شرایطی که ممکن است گریه کنید یا صورت خود را بشویید و یا چرب کنید استفاده میشود .

6. ریمل lash defininy : این نوع ریمل تنها محصولی است که به پرپشت کردن مژه ها کمک می کند و باعث می شود که مژه ها متفاوت دیده شوند و هم به حالت دهی مژه ها و اضافه شدن تار کمک می کند و مژه ها را پوشش می دهد.

7. ریمل ابرو : ریمل ابرو هم مثل ریمل مژه وجود دارد که در نوع شانه یکی است، اما ریمل ابرو در رنگ های مختلف وجود دارد و به براقی و پرپشتی ابرو کمک می کند.

اطلاعات بیشتر ...