پودر دکلره بدون آمونیاک

فیلـتر

نمایش دادن همه 6 نتیجه

پودر دکلره بدون آمونیاک

پودر دکلره های بدون آمونیاک، نسبت به پودر دکلره های سنتی که حاوی آمونیاک هستند، سختی کمتری روی موها دارند. آمونیاک می تواند باعث خشک و شکننده شدن موها شود، در حالی که دکلره های بدون آمونیاک کمتر آسیب می زنند. علاوه بر این، به خاطر داشته باشید که همه موها متفاوت هستند و آنچه ممکن است برای یک فرد خوب باشد ممکن است برای دیگری به خوبی عمل نکند. همیشه قبل از استفاده از هر محصول جدید مو، یک آزمایش تارمو انجام دهید تا ببینید موهای شما چگونه به آن واکنش نشان می دهد. همچنین، پیروی از دستورالعمل‌های روی بسته پودردکلره و استفاده از آن در مکانی با تهویه مناسب بسیار مهم است.

چند نکته در زمان استفاده از پودر دکلره بدون آمونیاک بر روی مو

  • قدرت روشن کنندگی مناسب را انتخاب کنید: پودر دکلره های بدون آمونیاک دارای قدرت های متفاوتی هستند، درست مانند روشن کننده های سنتی. اگر موهای خود را بیش از چند درجه روشن می کنید، بهتر است از بیرنگ کننده قوی تری استفاده کنید. اگر موهای خود را فقط یک یا دو سایه روشن می کنید، بیرنگ کننده ضعیف تر کافی است.
  • از یک محصول با کیفیت استفاده کنید: همه پودرهای دکلره بدون آمونیاک یکسان نتیجه نمی دهند. به دنبال محصولی باشید که به طور خاص برای موهای شما طراحی شده است و نظرات خوبی از سایر کاربران گرفته باشد.

قیمت پودر دکلره خارجی

قیمت پودر دکلره ایرانی

قیمت پودر دکلره ایتالیایی

قیمت پودر دکلره ترکیه ای

قیمت پودر دکلره آلمانی

  • دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید: حتما دستورالعمل های روی بسته پودر بیرنگ کننده را بخوانید و دنبال کنید. تا مطمئن باشید که از محصول به طور ایمن و موثر استفاده می کنید.
  • آزمایش تار: قبل از استفاده از پودر دکلره فری آمونیاک بر روی کل موهای خود، یک آزمایش تار انجام دهید تا ببینید موها چگونه به آن واکنش نشان می دهند. به این ترتیب از هرگونه غافلگیری ناخوشایند جلوگیری می کنید.
  • از پوست خود محافظت کنید: پودر دکلره های های بدون آمونیاک همچنان می توانند پوست را تحریک کنند، بنابراین قبل از استفاده از سفید کننده، حتما از یک کرم یا ژل برای پوشش روی خط مو و گوش خود استفاده کنید.
  • صبور باشید: پودر دکلره های فری آمونیاک ممکن است نسبت به پودرهای سنتی بیشتر طول بکشد تا موهای شما را روشن کند. صبور باشید و طبق دستورالعمل ها عمل کنید و مواد دکلره را بیش از مدت توصیه شده روی پوست قرار ندهید.
  • بعد از آن از نرم کننده عمیق استفاده کنید: پس از استفاده از هر نوع بیرنگ کننده روی موهای خود، استفاده از نرم کننده عمیق برای کمک به بازگرداندن رطوبت و جلوگیری از آسیب مو بسیار مهم است. به دنبال نرم کننده ای باشید که به طور خاص برای موهای رنگ شده یا دکلره شده تولید شده باشد.
اطلاعات بیشتر ...