نمایش 1–12 از 40 نتیجه

پودر دکلره آبی

قیمت پودر دکلره آبی در فروشگاه میکاپ 110

پودر دکلره آبی، نوعی روشن کننده مو است که به طور معمول برای روشن یا بیرنگ کردن مو استفاده می شود. اغلب همراه با سایر محصولات رنگ مو، مانند اکسیدان، برای رسیدن به رنگ یا تن دلخواه بر روی موی سر استفاده می شود. پودر دکلره آبی را می توان برای روشن کردن موهای طبیعی هم استفاده کرد، اما بیشتر برای روشن کردن یا حذف رنگ در موهای رنگ شده استفاده می شود.

در این پودر دکلره، به دلیل وجود رنگدانه‌های رنگ آبی، انعکاس‌های قرمز و نارنجی رنگ به سرعت و به راحتی از بین می روند تا در زمان بسیار کمتری رنگ‌های با کیفیت باورنکردنی را به دست آورید.

انواع مختلف اکسیدانی که می توان با پودر دکلره آبی استفاده کرد چیست؟

معمولاً سه نوع مختلف اکسیدان در ارتباط با پودر دکلره آبی استفاده می شود: 10 ولوم 10، ولوم 20 و ولوم 30.

ولوم یا حجم به قدرت اکسیدان اشاره دارد که تعیین می کند چقدر موها را روشن می کند.

اکسیدان ولوم 10، ضعیف ترین مدل  است و معمولاً برای رنگ ضعیف کردن مو استفاده می شود. می توان آن را با پودر دکلره آبی برای روشن کردن موها تا یک درجه استفاده کرد.
اکسیدان ولوم 20 رایج ترین اکسیدان قابل ترکیب با پودر سفید کننده آبی است. می تواند موها را تا دو سطح روشن کند و برای انواع مو مناسب است.
ولوم 30 قوی تر است و می تواند موها را تا سه سطح روشن کند. معمولاً برای موهای تیره یا ضخیم استفاده می شود، اما می توان آن را با احتیاط برای موهای نازک نیز استفاده کرد.
توجه به این نکته ضروری است که قدرت اکسیدان مورد استفاده با پودر دکلره آبی بر روی نتیجه رنگ مو تأثیر می گذارد. بنابراین مهم است که اکسیدان مناسب را بر اساس نتیجه مورد نظر و نوع مو انتخاب کنید. علاوه بر این، همیشه ایده خوبی است که دستورالعمل‌های تولید کننده را دنبال کنید و قبل از استفاده از هر محصول رنگ مو روی کل سر، یک تست تار مو انجام دهید.