خرید محصولات با قیمت ویژه آرایشگران

قیمت ویژه آرایشگران

سلام به همه مشتریان عزیز

از آنجا که بسیاری از مشتریان فروشگاه ما از شما سالنداران و آرایشگران عزیز میباشند تصمیم گرفتیم که برای سهولت خرید شما عزیزان از سایت و عدم نیاز برای مراجعه حضوری با توجه به شرایط فعلی و حفظ سلامتی تان قسمتی رو طراحی کنیم تا بتوانید به راحتی قیمت ها و آفرهای مخصوص سالنداران را ببینید و با همان قیمت خرید خودتان رو ثبت کنید.

روش مشاهده قیمت ویژه سالنی

در این روش شما عزیزان در سایت ثبت نام میکنید و در صفحه ثبت نام  کادر “من آرایشگر هستم” را تیک میزنید. بعد از تائید اطلاعات شما توسط همکاران، شما به عنوان آرایشگر به سیستم معرفی میشوید و پس از ان هروقت با نام کاربریتان وارد سایت میکاپ 110 شدید میتوانید قیمت مخصوص سالنداران و آرایشگران را مشاهده و با همان قیمت خرید کنید

 

ثبت عضویت آرایشگران

 

مثال برای قیمت رنگ مو :

مثلا رنگ مویی که قیمت تک آن 28000 تومان میباشد و قیمت سالنی آن 22000 تومان است در سایت برای عموم 28000 تومان نمایش داده میشود.

حالا اگر شما به عنوان آرایشگر وارد ش

وید به شما 22000 تومان نمایش داده میشود و مبلغ خرید شما همان 22000 میباشد.

همچنین آفرهایی که برای ارایشگران از طرف فروشگاه در نظر گرفته میشود و از طریق اینستاگرام ما ، به اطلاع میرسد هم برایتان قابل اعمال است.

به طور مثال آفر خرید 13 رنگ به قیمت 12 رنگ (1+12)

حالا چه فایده ای داره؟

با این روش شما هر زمان که بخواهید میتوانید قیمت بگیرید و سفارش یزنید. و سفارشتان برایتان ارسال خواهد شد

چه ضرورتی داره؟

در شرایط فعلی با توجه به بیماری کرونا و ترجیح به خانه ماندن و به مراکز شلوغ نرفتن جهت خرید ، برای حمایت و پشتیبانی از آرایشگران و تامین مایحتاج کاری آنها این اقدام را انجام دادیم.

همچنین برای دوستان و عزیزان خارج از تهران بهترین روش برای خرید محصولاتشان میباشد . چون با توجه به شلوغی فروشگاه ممکن است نتوانیم پاسخگوی آنها باشیم.

 نکته : 

همچنین آرایشگران عزیزی که قبلا در سایت ثبت نام کردند و تیک را نزدند لطفا نام و شماره خودشان به شماره 09372158133 در واتساپ ارسال کنند تا ثبت آنها بروزرسانی شود .

لطفا هنگام ارسال بفرمایند برای ثبت ” من آرایشگر هستم”.

ارسال دیدگاه