خرید محصولات با قیمت ویژه آرایشگران

قیمت ویژه آرایشگران

سلام به همه مشتریان عزیز

از آنجا که بسیاری از مشتریان فروشگاه ما از شما سالنداران و آرایشگران عزیز میباشند تصمیم گرفتیم که برای سهولت خرید شما عزیزان از سایت و عدم نیاز برای مراجعه حضوری با توجه به شرایط فعلی و حفظ سلامتی تان قسمتی رو طراحی کنیم تا بتوانید به راحتی قیمت ها و آفرهای مخصوص سالنداران را ببینید و با همان قیمت خرید خودتان رو ثبت کنید.

روش مشاهده و خرید با قیمت ویژه سالنی

در این روش شما عزیزان می بایستی ابتدا در سایت به عنوان آرایشگر ثبت نام نمایید مراحل ثبت نام به شرح زیر میباشد :

 

 

پس از آن با نام کاربری که همان شماره همراه می باشد وارد سایت میکاپ 110 شده و میتوانید قیمت مخصوص سالنداران و آرایشگران را مشاهده و با همان قیمت خرید کنید.

مثال برای قیمت رنگ مو :

مثلا رنگ مویی که قیمت تک آن 35000 تومان میباشد و قیمت سالنی آن 30000 تومان است در سایت برای عموم 35000 تومان نمایش داده میشود.

حالا اگر شما به عنوان آرایشگر وارد شوید

به شما 30000 تومان نمایش داده میشود و مبلغ خرید شما همان 30000 میباشد.

همچنین آفرهایی که برای ارایشگران از طرف فروشگاه در نظر گرفته میشود و از طریق اینستاگرام ما ، به اطلاع میرسد هم برایتان قابل اعمال است.

به طور مثال آفر خرید 13 رنگ به قیمت 12 رنگ (1+12)

حالا چه فایده ای داره؟

با این روش شما هر زمان که بخواهید میتوانید قیمت بگیرید و سفارش یزنید. و سفارشتان برایتان ارسال خواهد شد

چه ضرورتی داره؟

در شرایط فعلی با توجه به بیماری کرونا و ترجیح به خانه ماندن و به مراکز شلوغ نرفتن جهت خرید ، برای حمایت و پشتیبانی از آرایشگران و تامین مایحتاج کاری آنها این اقدام را انجام دادیم.

همچنین برای دوستان و عزیزان خارج از تهران بهترین روش برای خرید محصولاتشان میباشد . چون با توجه به شلوغی فروشگاه ممکن است نتوانیم پاسخگوی آنها باشیم.

 نکته :

در صورتی که مشکلی پیرامون ثبت نام برای شما بوجود آمد لطفا نام خود را به همراه مشکل بوجود آمده به شماره 09374099190 در واتساپ نموده تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دیدگاه کاربران
بدون دیدگاه
ارسال دیدگاه