حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

هر آنچه لازم است درباره اولاپلکس بدانید

اولاپلکس اصل
اولاپلکس چیست و اولاپلکس تراپی

    اولاپلکس چیست؟

اولاپلکس چیست : olaplex محصولی آمریکایی برای درمان موهای آسیب دیده در سه مرحله است که توسط دو شیمی‌دان، اریک پرسلی و کریگ هاوک ابداع شده که مادهٔ شیمیایی‌ای فاقد سیلیکون و چربی را اختراع کردند. برای برقراری دوباره پیوندهای شکسته‌شده در مو در اثر آسیب‌های شیمیایی، حرارتی و مکانیکی.

فرمول اولاپلکس کاملا منحصر به فرد هست و در هیچ پلکس دیگری موجود نیست اولاپلکس پیوندهای دی سولفیدی مو را ترمیم می کند.
اولاپلکس در واقع تمامی پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ،اتوی مو،رنگ،دکلره و…را احیا می کند. و به افرادی که دارای موهای فوق العاده آسیب دیده ای هستند،اطمینان می دهد که با خیال آسوده موهای خود را بدون نگرانی از آسیب دیدگی بیشتر رنگ و یا دکلره کنند و در ضمن باعث ترمیم آسیب دیدگی های قبلیشان هم می شود.

خیلی از افرادی که موهای ضعیف و شکننده دارند برای بلوند کردن موهاشون نگران کشسانی شدن مو به دلیل استفاده از پودر دکلره ونیاز احتمالی به شارژهای بعدی هستند . این افراد لازم است بدانند که اولاپلکس موهای آنها را در مقابل آسیب بیمه میکند .

خانم دکتر رویا گستری متخصص پوست و مو درباره اولاپلکس  و موارد استفاده از این ماده اظهار کرد: اولاپلکس ماده‌ای است که به منظور جلوگیری از بروز  صدمات در موها و ترمیم آسیب‌های ایجاد شده بر روی مو‌هایی که به دلیل استفاده از مواد شیمیایی از جمله؛ رنگ، دکلره، مواد شیمی درمانی، پروسه‌های حرارتی یا مکانیکی آسیب دیده‌اند؛ استفاده می‌شود تا مو‌ها دوباره سلامت و درخشش خود را به دست آورند.

دکتر گستری هم چنین توضیح دادند کسانی که موهایشان را رنگ یا دکلره می‌کنند و از مواد شیمیایی برای صاف و فر کردن مو‌های خود بهره می‌گیرند، حتی کسانی که به مدت طولانی از سشوار یا اتو برای صاف کردن مو استفاده  می‌کنند؛ نیاز به استفاده از اولاپلکس دارند.

    چه جاهایی میتونیم از محصولات اولاپلکس استفاده کنیم؟

·        در مواد رنگ مو

·        در مواد دکلره مو

·        در منزل به عنوان درمان یا بهبود دهنده

·        استفاده انحصاری برای اولاپلکس تراپی ( درمان موی آسیب دیده بعد از رنگ ، دکلره ، اتو و براشینگ مو ، ..)

·        به عنوان شامپو و نرم کننده

·        بعد از حمام برای جلوگیری ار وز مو

 

اولاپلکس شماره 3

اولاپلکس چه محصولاتی داره؟

·         کیت سالنی شامل یک محلول شماره ۱ و دو محلول شماره ۲ هر کدام ۵۲۵ میل

·         کیت مسافرتی شامل یک محلول شماره ۱ و دو محلول شماره ۲ هر کدام ۱۰۰ میل

·         محلول شماره ۳ اولاپلکس ۱۰۰ میل

·         شماره ۴ شامپوی مناسب موهای ضعیف ۲۵۰ میل

·         شماره ۵ کاندیشنر یا نرم کننده ۲۵۰ میل

·         شماره ۶ برای استفاده بعد از حمام، افزایش لطافت و نرمی مو و ضدِ وز

·         شماره ۷ روغن اولاپلکس ۳۰ میل

خرید اولاپلکس پیمانه ای

 

    چه جوری باید از این محصولات استفاده کرد؟

  ١-آموزش استفاده در رنگ مو

   ابتدا رنگ مورد نظر باید با اکسیدان یا فعال کننده رنگ به خوبی ترکیب شده(بهمدت ۵ دقیقه) باشد .سپس در ازای هر ١٠٠ میل از رنگ مقدار ٣/٧۵ میلی لیتر (۱/۸ oz) از محلول اولاپلکس شماره ١ به مخلوط رنگ داخل کاسه اضافه شده دوباره خوب مخلوط شود. حالا آماده رنگ آمیزی مو است.

 

  ٢-آموزش استفاده اولاپلکس در پودر دکلره

   برای دکلره کردن مو یا آمبره و بالیاژ کردن مو توسط پودر دکلره ابتدا مقدار ٣٠ گرم پودر دکلره باید با اکسیدان یا فعال کننده ( اکسیدان های۶٪،٩٪،١٢٪ ) پودر به خوبی مخلوط ( به مدت ۵ دقیقه )شود .

   سپس از اولاپلکس شماره ١ به مقدار ٧/۵ میلی لیتر (۱٫۴ oz) به مخلوط اضافه بعد بخوبی مخلوط کنید و سایر مراحل روشن کردن مو را انجام دهید. وقتی در مواد دکلره از محلول اولاپلکس استفاده می کنیم.

   بعد از روشن کردن مو، موها به طور کامل آبکشی شوند( از نرم کننده یا شامپو یا مواد تمیز کننده استفاده نشود) سپس با حوله ( بدون استفاده از سشوار ) رطوبت موها گرفته شود به طوری که ١۵ الی ٢٠ درصد از رطوبت مو باقی مانده باشد مو را با اولاپلکس شماره ٢ آغشته کرده و به مدت ١۵ الی ٢٠ دقیقه رو به پایین به خوبی ماساژ دهید و در انتها با یک کلاه رنگ موها پوشانده شده و به مدت ١ الی ٢ ساعت صبر کنید و سپس موها آبکشی و کاملا خشک کنید بعد در انتها درصورت نیاز به رنگساژ مدنظر میتوانید رنگساژ کنید.

 

  ٣- آموزش استفاده اولاپلکس در دکو کرم ها

   برای استفاده از کرم های روشن کننده میزان ۴۵ گرم از کرم با ٧.۵ میلی لیتر از اولاپلکس شماره ١ لازم می باشد و تمام مراحل بالا در مورد کرم دکلره صادق می باشد

 

نکات خیلی خیلی مهم :

  اگر برای انجام روشن کردن مو مقداری بیشتر از ٣٠ گرم مورد نیاز می باشد می بایست مخلوط های حاصل در ظروف جداگانه تهیه شوند زیرا مقدار اولاپلکس (٧/۵ میلی لیتر) فقط در ٣٠ گرم پودر فعال می شوند

(به طور مثال اگر مویی به ٩٠ گرم پودر روشن کننده احتیاج داشته باشد باید در سه ظرف جداگانه ۳۰ گرمی مخلوط گرفته شود)

 

  برای نتیجه عالی در کار استفاده از مواد (بیرنگ کننده های مو و اکسیدان)اصل و اورجینال الزامی می باشد و دقت در مقدار لازم است نه کمتر و نه بیشتر بودن خیلی مهم است.بهتر است از ترازو برای میزان دکلره خصوصا استفاده کنید تا مقدار۳۰ گرم و ۷/۵میل کاملا رعایت شود.

محصولات اولاپلکس

 

۴- استفاده صرفا جهت اولاپلکس تراپی( درمان بعد از آسیب های ناشی از دکلره،رنگ،اتو و براشینگ مو…)

 

  مقدار مواد استفاده شده در اولاپلکس تراپی بستگی به اندازه موی سر شخص متفاوت می باشد لازم به ذکر است مقدار ذکر شده در روش ذیل برای افرادی که موی سر آنها تا شانه می باشد توصیه میگردد(بستگی به اندازه و حجم مو مقدار استفاده شده متفاوت می باشد)

  ابتدا موها آبکشی (بدون شامپو و نرم کننده) شده و با حوله (بدون سشوار) خشک گردیده تا مو ١۵ الی ٢٠ درصد رطوبت داشته باشند.

   سپس مقدار ١۵ میلی لیتر (۱/۲ oz) از اولاپلکس شماره ١ با مقدار ٨۵ میلی لیتر آب مقطر (یا آب جوشانده سرد)در ظرف اسپری مانند خوب مخلوط(به مدت ۵ دقیقه)وسپس به موها اسپری گردیده و به مدت ١٠دقیقه ماساژ داده شود .

   بلافاصله اولاپلکس شماره ٢(به مقدار ٣٠ میلی لیتر)به موها زده شده به مدت ٢٠ دقیقه رو به پایین ماساژ داده شود و بعد کلاه رنگ روی موها گذاشته شده و به مدت ١ الی٢ ساعت مکث گردیده و با شامپو یا نرم کننده مورد علاقه تان موها را آبکشی یا شسته و خشک کنید.

  با اولاپلکس درمانی موهای شما در سالن کاملا درمان می شود . ولی در تکمیل درمان بهترین کار این است که بعد از انجام خدمات اولاپلکس در سالن ها از اولاپلکس شماره ٣ استفاده کنیم و موهای خود را در بهترین حالت ممکن از سالم بودن نگه داریم هرچند که ضرورتی هم ندارد.


   محصول شماره ٣ اولاپلکس،برای مشتریانی است که می خواهند در منزل از موهایشان مراقبت کنند، این محصول فقط جنبه مراقبتی و درمانی دارد و برای رنگ و دکلره کردن استفاده نمی شود. با محلول شماره ٣ در منزل طی چندین بار استفاده موهای شما مانند تراپی در سالن سالم می شود.

  ۵- محلول شماره ۴ اولاپلکس شامپو موهای ضعیف

در این شامپو غلظت ماده فعال کننده ۱۰ درصد است. بنابراین به عنوان یک شامپوی بدون سولفات و دارای آمینو اسیدهای مغذی مو  گزینه بسیار خوبی است. اما قطعا نبایستی انتظار اولاپلکس تراپی حرفه ای را از این شامپو داشت.

  ۶- محلول شماره ۵ اولاپلکس کاندیشنر

نرم کننده اولاپلکس حاوی مواد مغذی آمینو اسیدی و فاقد سیلیکون است. بیس آمینو پروپیل دی گلیکول دی مالوات با غلظت ۷ درصد در نرم کننده موجود است. بنابراین  شماره ۴ و ۵ به عنوان شامپو اولاپلکس و سپس نرم کننده گزینه خوبی برای تقویت مو است.

      چگونه از موها محافظت میکند؟

درحین رنگ یا دکلره مقاومت مو به علت ایجاد پیوندهای دی سولفیدی موجود در فرمولاسیون اولاپلکس بالا می رود و مو آسیب نمی بیند و چون مقاومت مو بالا رفته است تا آخرین حد ممکن مو بدون آسیب روشن می شود.

 

     اولاپلکس بهتره یا کراتین ؟

اولاپلکس کاملا با کراتینه متفاوت هست، هیچ ماده ای قدرت بازسازی ساختار مو را ندارد،آسیب دیدگی هایی که توسط کراتین درمان نمی شود به راحتی با اولاپلکس درمان می شود. اگر موهای کشسانی دارید به هیچ عنوان کراتینه نکنید فقط با اولاپلکس آنها را درمان کنید.

 

    ماندگاری اولاپلکس چه مدته ؟

اثر اولاپلکس دائمی است،پیوندهای ایجاد شده از بین نمی روند مگر اینکه بعد از درمان مجددا کارهایی را انجام دهیم که به موی طبیعی آسیب می زنند.

خرید اینترنتی میکاپ 110

 

    چه طور میشه تهیه کرد؟

پک سالنی و محلول شماره ۳ این محصول در فروشگاه موجود است.البته بنا به درخواست مشتریان به صورت پیمانه ای هم عرضه میشود. با ضمانت اصل بودن کالا

با شماره ۰۲۱۳۳۵۴۶۴۱۱ یا ۰۹۳۷۲۱۵۸۱۳۳ تماس بگیرین یا از طریق واتساپ پیام بگذارید. مطمئن باشید در اسرع وقت شما را راهنمایی میکنیم.

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه
X