پودر دکلره سفید جنیوس حجم 500 گرم

  • بدون ایجاد گرد و غبار
  • بدون آسیب رساندن به مو
  • برای استفاده حرفه ای ها
  • رنگ پودر : سفید
  • وزن : 500 گرم
موجود نیست

ناموجود

نقد و بررسی اجمالی

پودر دکلره سفید جنیوس حجم 500 گرم

پودر دکلره سفید جنیوس با خاصیت به پایه رساندن رنگ مو بدون آسیب رساندن به تارهای مو از جمله بی رنگ کننده‎های موجود است. این پودر دکلره در حجم 500 گرم مناسب استفاده حرقه‎ای است و با روشن نمودن رنگ موها آن‎ها را برای استفاده رنگ‎های روشن و خیلی روشن آماده سازی خواهد کرد. جهت استفاده از این محصول ابتدا مقداری کافی از آن را در یک ظرف غیر فلزی بریزید و اکسیدان مورد نظر را به میزان کافی و به تدریج با پودر دکلره اضافه کنید.

این مخلوط را تا زمانی که یک ترکیب یکدست ایجاد شود هم بزنید. جهت استفاده این مخلوط به موها ابتدا از پشت گردن شروع کنید. در ابتدا موها را به صورت دسته دسته جدا کرده و مخلوط را به ساقه مو، سپس به نوک مو و در نهایت به ریشه مو بزنید. مواد دکلره بسته به میزان روشنی که مد نظر دارید بین 20 تا 45 دقیقه باید برروی مو بماند. اگر از وسایل گرمایی برای روشن شدن مو استفاده نکنید 45 دقیقه کافی است در غیر این صورت این مدت زمان کوتاه‎تر می‎شود. وقتی درجه روشنی مو به میزان دلخواه شما رسید موها را به صورت کامل با آب ولرم آبکشی کنید. توصیه می‎شود قبل از رنگ کردن موهای دکلره شده را به کمی نرم کننده مو آغشته کرده تا موها نرمی و لطافت خود را بازیابند.

دکلره چیست؟

دکلره پودری است که با آن می توان مو‌ های بدن را بی رنگ کرد. این مهم نیست که موهای کدام قسمت از بدن باشد، اما، بیشتر این ماده را برای موهای سر به کار می برند، البته با کرم دکلره یا دکوکرم هم می‌توان موهای بدن را به راحتی بی رنگ کرد.

دکلره چه کار می‌کند؟

کاملا واضح است که دکلره چگونه کار می کند؟ با استفاده از دکلره، موهای شما بی رنگ می شود، سپس بر روی موهای بیرنگ، می توانید رنگ جدیدی را اجرا کنید.

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلی
سایر مشخصات
نوع

پودر

مبدأ برند

ایتالیا

رنگ

سفید

وزن

500 گرم

سایر ویژگی ها

بدون آسیب رساندن به مو
پودر بدون غبار
مناسب استفاده حرفه ایی

برند

جنیوس