نکات آرایشی, نکات آموزشی

آرایش صورت آموزش گام به گام

آموزش گام به گام آرایش صورت

 آرایش صورت آموزش گام به گام

دنیای آرایش صورت دنیای وسیعی از نکات و ترفندهاست که شاید در آن گم شوید. بدونیم این تصاویر اینفوگرافیک به شما کمک می کند تا بتوانید در میان این ترفندها، آرایشی  بی نقص و کامل داشته باشید.آموزش آرایش صورت

آموزش آرایش صورت

همیشه سعی کنید به گونه ­ای آرایش کنید که علاوه بر زیبا کردن، چهره تان را طبیعی نشان دهد. آموزش آرایش صورت از صفر تا صد را در ادامه مشاهده کنید.

اگر از مواد آرایشی به طور صحیحی استفاده نشود، چهره تان مصنوعی به نظر می رسد. باید با شکل  نمای خارجی چهره خود کار کنید. با روش های درست ، می توانید عیوب خود را تا حد امکان کاهش دهید و زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید.

 

آرایش مرحله ای صورتآرایش مرحله ای صورتآرایش مرحله ای صورتآموزش مرحله ای آرایش صورتدنیای آرایش دنیای وسیعی از نکات و ترفندهاست که شاید در آن گم شوید. بدونیم این تصاویر اینفوگرافیک به شما کمک می کند تا بتوانید در میان این ترفندها، آرایشی بی نقص و کامل داشته باشید. همیشه سعی کنید به گونه ­ای آرایش کنید که علاوه بر زیبا کردن، چهره تان را طبیعی نشان دهد. آموزش آرایش صورت از صفر تا صد را در ادامه مشاهده کنید.اگر آرایش به طور صحیحی صورت نگیرد، صورت و آرایش مصنوعی به نظر می رسد. باید با شکل صورت و نمای خارجی چهره خود کار کنید. با روش های درست آرایش کردن، می توانید عیوب خود را تا حد امکان کاهش دهید و زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید.آرایش مرحله ای صورتآرایش مرحله ای صورتآرایش مرحله ای صورت

نکات مهم آرایش صورت و چشم 

1- انتخاب سایه ؛

قبل از اینکه، تکنیکی را برای آرایش چشمان خود به کار ببرید، مهم است مطمئن شوید که سایه چشم خوب و درستی را به کار میبرید. تنها راه  حصول اطمینان از  انتخاب صحیح سایه چشم خود امتحان سایه ها و رنگ های مختلف است.

 

2- خط چشم ؛

خیلی از خانم ها به دنبال راهنمایی هایی برای ترفیع رنگ طبیعی چشم خود هستند.خیلی خوب است که از یک خط چشم طبیعی، قهوه ای تیره یا خاکستری، استفاده نمایید، این خط چشم ها به ناخوشایندی رنگ سیاه نیستند. خط چشمی نازک بالا و پایین پلک خود بکشید. برای استفاده از سایه چشم ها، نمونه ای را که با رنگ چشم شما مغایرت داشته باشد، انتخاب کنید. این تضاد باعث بیشتر مشخص شدن چشم ها می شود.

 

3- پنهان ساز زیر چشمی ؛

حلقه های تیره زیر چشم با یک پنهان ساز به طور کامل یا تا حدودی پنهان می شوند. از یک پنهان ساز با تن رنگ گرم استفاده کنید. این پنهان ساز زیر چشمی را تا ناحیه زیر چشم به کار ببرید و از زیر مجرای اشک شروع نموده و به سوی پایین تا طرف دیگر چشم ببرید. و با انگشت خود یا اسفنجی آنرا یکدست کنید تا خطوط روشن زیر چشم نیز پوشیده شوند، چرا که این خطوط به بدی حلقه های تیره رنگ زیر چشم هستند. یکی دیگر از عوامل ایجاد حلقه های تیره زیر چشم، ریمل سیاه می باشد. پس از یک ریمل ضد آب استفاده کنید.

 

4- پف چشم ؛

اگر از چشم های پف کرده رنج می برید، احتمالا دوست دارید این پف را از بین برده یا تا حدودی پنهان کنید. قبل از هر آرایشی، از کمپرس آب گرم استفاده کنید. در این حالت حتی الامکان به طور خفیف آرایش نمایید. سایه چشم کمی به کار ببرید. خط چشم باریکی بکشید یا اصلا نکشید. با این کار پف چشم شما کمتر به چشم می آید.

 

5-آرایش ابرو ؛

آخر همه، از ابروهای خود که چشم های شما را قاب گرفته اند غافل نشوید. تعداد کمی از افراد به ابروهای خود توجه می کنند. ابروهای بد شکل کل آرایش را به هم می ریزند. اگر برای برداشتن ابروهای خود تازه کار هستید، به یک آرایشگر ماهر مراجعه کنید تا حالت ابروهایتان را درست نماید، بعد از آن دیگر خودتان می توانید ابروهایتان را بردارید. از نازک و باریک کردن ابروهای خود دست بکشید، چرا که پر کردن آنها کمی مشکل است.

منبع : سایت نمناک

دیدگاهتان را بنویسید