خط لب

فیلـتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

خط لب  – لب، یکی از اندام های صورت می باشد که در ارتباط برقرار کردن با دیگران بسیار اهمیت دارد. زیبایی لب های شما، بسیار در زیبایی چهره شما و دندان و … اثر گذار است.

با توجه به تجربیات بسیاری از آرایشگران حرفه‌ای، باید جای این وسیله در وسایل آرایشی همه خانم‌ها محفوظ باشد. اگر خط لب شما دارای بافت و رنگ مناسب باشد، می‌توانید با استفاده از آن به صورت کاملا طبیعی، حجم بیشتری به لب خود بدهید. ضمن آن‌که استفاده از مداد لب، ماندگاری رژ  را چندین برابر بیشتر می‌کند.

هنگامیکه لب های خود را آرایش می کنید، خط لب می تواند لبها را برجسته یا باریک و یا فرم دار نشان دهد.

زمانی که بحث خرید خط لب به میان می‌آید، آرایشگران این نکته را گوشزد می‌کنند که همه بانوان باید این دو  را حتما در کیف لوازم آرایش خود داشته باشند: خطی که کاملا منطبق با رنگ طبیعی لب‌های شما و خط لب قرمز که با رژ لب قرمز محبوب شما سازگاری داشته باشد. در نهایت، قانون کلی به این شکل است که همیشه خانم‌ها باید رنگ رژ لب خود را با مداد لب هماهنگ کنند.

افرادی که می‌خواهند ماندگاری رژ لب‌شان زیاد باشد می‌توانند علاوه بر دور لب، داخل آن‌را نیز با مداد لب پر کنند و سپس رژ لب را بر روی آن بزنند.

یکی از حقه‌هایی که با استفاده از آن می‌توان به خط لبی یکنواخت رسید، گرم کردن مداد لب می‌باشد. تنها کافی است قبل از آرایش، چند خط پشت دست خود بکشید تا مداد گرم شود. با این کار، مداد لب شما به مراتب روان‌تر از قبل بر روی پوست حرکت می‌کند.

اطلاعات بیشتر ...