گریم

فیلـتر

نمایش دادن همه 8 نتیجه

گریم

گریم در آرایش یعنی  استفاده از فن های سایه روشن برای اینکه بر ویژگی های طبیعی چهره و برجسته سازی زیبایی ها تاکید کنید .  به راحتی میتوان آن را یاد گرفت و با کمی دقت در چهره خود اان را بکار برید.

طبق نظر یک آرایشگر  لس انجلسی حرفه ای  قسمت اصلی آرایش , برجسته کردن توسط تعیین حد و مرزهاست. خیلی ها تصور میکنند که انجام  اینکارها در خانه ممکن نیست , اما گریم راحت تر از آن چیزیست که انها فکر می کنند.

آرایشگر لس انجلسی  میگوید : “گریم بازی کردن با سایه روشن هاست , ایجاد حدود و برجسته کردن ویژگیهای طبیعی صورت “.

 این تکنیکها و فوت و فن ها , روی صورت هر شخص بادر نظر گرفتن ویژگیهای آن شخص متفاوت خواهد بود اما در اصل  کلی کار تفاوتی نمیکند .

به‌وسیله گریم سایه‌های روشن و تیره روی پوست صورت بوجود می آورند تا با ایجاد خطای دید از عیب و ایرادها کاسته و  به زیبایی‌ها  اضافه شود.

مهم‌ترین اصل در گریم چیست؟

برای طراحی پایه گریم  2 روش اصلی و قابل استفاده وجود دارد؛ استفاده از کانتور ( تیره کردن ) و استفاده از هایلایت (روشن‌کردن ).

کانتور برای  کمرنگ کردن و پوشش  ایرادات صورت است یعنی قسمت‌هایی از صورت که شما نمی‌خواهید خیلی به چشم بیاید و هایلایت برای برجسته و پررنگ کردن زیبایی‌های صورت است تا انها بیشتر به چشم بیایند.

کانتور: از سایه و رنگ 2 درجه  از پوست‌تان تیره‌تر استفاده کنید. می‌توانید از رنگ‌ها و سایه‌های مات و بدون درخشندگی هم  برای پوشش کمک بگیرید..

هایلایت: رنگ زمینه یعنی همان فون را منهای 2 کنید. می‌توانید هم از رنگ و سایه‌های مات استفاده کنید و هم براق و درخشنده.

لوگو فروشگاه میکاپ 110

اطلاعات بیشتر ...