کانسیلر و کانتور

فیلـتر

نمایش دادن همه 8 نتیجه

آنچه لازم است در مورد کانتور و کانسیلر بدانید.

کانتور چیست و موارد کاربرد

کانتورینگ که به آن آرایش ترمیمی نیز گفته میشود یکی از تکنیک های آرایشگران حرفه ای برای فرم دادن به صورت و رفع عیوب صورت است. برای کانتور کردن صورت معمولا از کرم فشرده  استفاده میشود که باید دو یا سه درجه از رنگ پوست تیره تر باشد اما برای هایلایت باید دو یا سه درجه روشن تر از رنگ پوست باشد.میتوان گفت کانتور یعنی پوشاندن عیوب صورت و برجسته کردن نقاط قوت آن .کانتور صورت

و اما کانسیلر چیست و چگونه باید از آن استفاده کنیم؟

امروزه استفاده از کانسیلر از واجبات آرایش است و به اندازه استفاده از فونداسیون و کرم پودر مهم میباشد. به کمک کانسیلر شما میتوانید نقاط تیره ، قرمز ، رگها و جای زخمها را  کاملا بپوشانید, کانسیلرها در واقع کرم پودرهای فشرده روشن و رنگی هستند که شما میتوانید آنها را قبل و یا بعد از کرم پودر استفاده کنید.

کانسیلرها به صورت های مختلفی وجود دارند. یکی به صورت Stick یا ماتیکی که استفاده از آن راحت تر است، حالت دیگر کرم مانند نیمه جامد و در نهایت کانسیلرهای مایع.

کانسیلر وظیفه تصحیح کننده دارد و روی کل صورت زده نمی شود. فقط جایی که لکه یا جای جوش وجود دارد را کانسیلر می زنند تا ایرادات کوچک پوست برطرف شود.

کانسیلر خیلی به کرم پودر شباهت دارد اما از آن ضخیم تر است و می تواند لکه هایی را که کرم پودر نمی تواند پوشش دهد را پنهان کند.

اطلاعات بیشتر ...