کرم ضد آفتاب

فیلـتر

نمایش دادن همه 7 نتیجه

هنگامیکه برنامه گردش دارید و چمدان میبندید کرم ضد آفتاب مهمترین نیاز شماست. از آن غفلت نکنید تا وقتی برگشتید پوستی سوخته و داغون نداشته باشید.

غفلت از ضد آفتاب خوب باعث ایجاد لکه های تیره ، چروک های پوستی و آسیب های دائمی پوست میشود.

کاربردهای کرم ضد آفتاب خوب

از کرم های ضد آفتاب برای محافظت از پوست در برابر اثرات مضر خورشید استفاده می شود. آنها به جلوگیری از آفتاب سوختگی و پیری زودرس (مانند چین و چروک) کمک می کنند. ضدآفتاب همچنین به کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست و همچنین واکنشهای پوستی مانند آفتاب سوختگی (حساسیت به آفتاب) ناشی از برخی داروها (از جمله تتراسایکلین ها ، داروهای سولفا ، فنوتیازین ها مانند کلروپرومازین) کمک می کند.

مواد فعال موجود در ضد آفتاب ها یا با جذب اشعه ماوراء بنفش خورشید (UV) خورشید کار می کنند و از رسیدن آن به لایه های عمیق تر پوست جلوگیری می کنند یا اشعه خورشید را بازتاب می دهند.

استفاده از کرم ضد آفتاب به معنای این نیست که می توانید طولانی تر در آفتاب بمانید. کرم های ضد آفتاب نمی توانند در برابر همه اشعه های خورشید از پوست شما محافظت کنند.

به یاد داشته باشید که آب ، شن و برف اشعه خورشید را منعکس میکنند. هنگام قرار گرفتن در این محیط ها باید از ضد آفتاب استفاده کنید. حتی در روزهای ابری از ضد آفتاب استفاده کنید زیرا تابش خورشید هنوز وجود دارد. علاوه بر ضد آفتاب ، در فضای بیرون از لباس های محافظ (به عنوان مثال کلاه ، آستین بلند / شلوار ، عینک آفتابی) استفاده کنید و در صورت امکان در سایه بمانید. از طولانی شدن قرار گرفتن در معرض آفتاب ، خصوصاً بین ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر هنگام تابش شدید آفتاب ، خودداری کنید.

کرم های ضد آفتاب را سخاوتمندانه و اغلب در بیرون از منزل بمالید.

همچنین به یاد داشته باشید که کرم ضد آفتاب در تمام سال یک ضرورت است (بله ، حتی در فصول سرد سال) ماههای گرم نیاز به دقت و محافظت بیشتری دارند.

در انتخاب بهترین کرم ضد آفتاب بررسی دو نکته  حائز اهمیت است:

اول : محافظت در مقابل اشعه های UV

خورشید دو نوع اشعه ماوراء بنفش (UV) ، UVA و UVB تولید می کند. پرتوهای UVA باعث آسیب پوست ، پیری زودرس و واکنش پوست به داروها ، صابونها ، مواد آرایشی و سایر مواد شیمیایی می شود. اشعه UVB باعث آفتاب سوختگی می شود. هر دو اشعه UVA و UVB خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهند. اکثر کرم های ضد آفتاب در برابر اشعه UVB محافظت می کنند ، اما بهترین کرم ضد آفتاب آن است که هر دو اشعه UVA و UVB را مهار کند (پوشش طیف گسترده). محصولاتی که از UVA محافظت می کنند شامل ترکیباتی مانند آووبنزون ​​، اکتوکریلن ، دی اکسید تیتانیوم ، اکسید روی و بنزوفنون هایی مانند اکسی بنزن است.

دوم : میزان اس پی اف SPF :

(SPF) رتبه ای است که می گوید یک محصول در برابر آفتاب سوختگی چقدر محافظت می کند. هرچه مقدار این Spf بیشتر باشد ، محافظت نیز بیشتر می شود. SPF حداقل 15 توصیه می شود. محصولات دارای SPF 30 محافظت بالایی در برابر آفتاب سوختگی دارند. FDA اظهار داشت محصولات با SPF بالای 30 مزایایی را ارائه می دهند که خیلی بیشتر از محصولات SPF 30 نیست.

کرم ضد آفتاب الارو از بهترین ضد آفتاب های موجود است با میزان Spf  های متفاوت و مناسب برای هر نوع پوست.

قیمت ضد آفتاب الارو به نسبت کیفیت بالای آن و میزان محافظت از پوست بسیار مناسب است.

اثرات جانبی برخی ضد آفتاب ها

برخی از محصولات ضد آفتاب ممکن است لباس را لکه دار کنند. (به عنوان مثال ، آنهایی که حاوی اسید آمینوبنزوئیک یا اسید پار آمینوبنزوئیک / PABA هستند)

برخی از ترکیبات ضد آفتاب می توانند باعث حساس شدن پوست شوند. اگر ضد آفتاب باعث قرمزی یا سوزش می شود ، آن را بشویید و استفاده از آن را متوقف کنید. در مورد استفاده از یک کرم یا لوسیون ضد آفتاب دیگر با با پزشک یا داروساز صحبت کنید.

یک واکنش آلرژیک بسیار جدی با ضد افتاب ها نادر اتفاق افتاده است. با این وجود ، اگر متوجه علائم یک واکنش آلرژیک جدی از جمله: جوش و دونه های پوستی ، خارش / تورم (به خصوص صورت / زبان / گلو) ، سرگیجه شدید یا دچار مشکل در تنفس شدین ، سریعاً به پزشک مراجعه کنید.

محصولات ضد آب تا 40 دقیقه در مقابل فعالیت در آب یا تعریق از پوست شما محافظت می کنند. محصولات ضد آب قوی تا 80 دقیقه محافظت می کنند. مرتب ضدآفتاب را تجدید کنید.

برای خرید ضد آفتاب اینترنتی میتوانید محصولات سایت میکاپ 110 رو بررسی کنید تا مورد مناسب خودتان را پیدا کنین.

اصالت محصولات و ارسال در اسرع وقت و به تمام کشور در تعهد ماست.

 

ترجمه شده از مقاله best-sun-cream

اطلاعات بیشتر ...