کرم دور چشم

فیلـتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

بدیهی است که با گذر زمان و بالاتر رفتن سن افراد به دلیل تغییرات فراوان، چروک هایی بر روی پوست ایجاد می شود که پوست دور چشم نیز از این قائده مستثنی نبوده و حتی بالعکس به دلیل نازک و حساس بودن، بیشتر در معرض آسیب قرار می ­گیرد. هم چنین به دلیل وجود غدد آبی بیشتر و غدد چربی کمتر در این ناحیه، بیشتر در معرض خشکی قرار گرفته و احتیاج بیشتری به مرطوب کردن دارد.پیشنهاد اکثر پزشکان و متخصصان پوست استفاده از بهترین کرم دور چشم  است که روند پیری را کاهش داده و از ایجاد چین و چروک جلوگیری کند.

امروزه تمامی تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی حداقل یک نوع کرم برای دور چشم تهیه و به بازار عرضه کرده ­­اند و نتیجه­ آن وجود صدها برند از انواع کرم­ های دور چشم بوده است که باعث سردرگمی خریداران برای تهیه این محصول می ­شود.

موادی که در ساخت بهترین کرم دور چشم به کار می­ روند معمولا ترکیباتی همچون رتینول و ویتامین C هستند که ضد چروک بوده و یا موادی مثل گلیسیرین که مرطوب کننده است. لازم است در هنگام خرید بهترین کرم دور چشم، محصولی را انتخاب کنید که مناسب سن و نوع پوست شما باشد و از محصولاتی که مخصوص افرادی با سن بالاتر تولید شده استفاده نکنید. همچنین ماده ای دیگر به نام رتینوئید در کرم های دورچشم به کار می­ رود که سلول های پوست را باسازی کرده و آنها را برای ساخت دوباره­ کلاژن تحریک می­ کند.

اطلاعات بیشتر ...