کمپین جذاب “دیدگاه نویسی” همراه با جایزه

کمپین دیدگاه نویسی با جایزه

در این روزها که تو قرنطینه خانگی هستیم چقدر خوبه که تجربیات و اطلاعات خودتان را در مورد محصولات با دیگران به اشتراک بگذارید تا بقیه دوستان هم بتوانند با درنظر گرفتن تجربیات شما انتخاب درستی داشته باشند و محصول مناسب خودشون رو خرید کنند.

این حرکت پسندانه شما از چشم همکاران سایت میکاپ ۱۱۰ پنهان نخواهد ماند و ما نیز از شما تقدیر خواهیم کرد.

 ثبت دیدگاه شما:

وارد سایت www.makeup110.com شوید و محصولات مختلف در دسته بندی های موجود را مشاهده کنید. در صفحه محصولاتی که با آنها آشنا هستید ترجیحا در دسته های متفاوت ،  دیدگاه خودتان را ثبت کنید و به آن محصول ستاره دهید.

نکته ۱: برای ثبت نظر حتما باید در سایت عضو شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید.

نکته ۲: هر روز در ۳ محصول میتوانید دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیاز بگیرید :

در ازای هر دیدگاهی که شما ثبت میکنید ۱ امتیاز معادل ۵۰۰ تومان هدیه برای شما درنظر گرفته میشود. برای میزان هدیه ای که میتوانید از این روش دریافت کنید حداکثری وجود ندارد ولی به علت نیاز به تائید دیدگاه مفید جهت ثبت نظرات و کنترل دیدگاه های اسپم سقف ثبت دیدگاه هر کاربر در هر روز ۳ دیدگاه خواهد بود . البته برای هر محصول فقط یک نظر میتوانید ثبت کنید.

مثال:

۱۶ نظر = ۸۰۰۰ تومن هدیه

نکته ۳ : نظرات اسپم و تائید نشده ثبت امتیاز نمیشوند

جایزه  چیست :

شما میتوانید در ازای مبلغی که برایتان ثبت شده و یک هدیه از بین محصولات برند ترام کالر ، دوپیر ، اویستر ، پرنسلی و بلونیا یا یکی از انواع رنگ موهای موجود درسایت را انتخاب کنید.

به عنوان مثال

شخصی در ۶۰ صفحه محصول دیدگاهش را ثبت کرده است. این شخص ۳۰۰۰۰ تومان به عنوان امتیاز نزد ما دارد.

با این مبلغ میتواند یک یا چند محصول برند ترام کالر یا یک یا چند رنگ مو از سابر برندها که مجموع آنها ۳۰۰۰۰ تومان میشود را به دلخواه خودش به عنوان هدیه انتخاب کند.

و همینطور اگر تا روز ۱۰ اردیبهشت ۹۹ در سایت ثبت نام کنید می توانید با رسیدن امتیازتون به ۳۰۰ هزار تومان آنرا نقدا دریافت کنید.

روش دریافت هدیه :

صاحب امتیاز در خرید بعدی خود از سایت، یک پیام با محتوای نام کاربری خود جهت تبدیل امتیاز به کوپن تخفیف به شماره ۰۹۳۷۲۱۵۸۱۳۳ در واتساپ یا به صورت پیامک ارسال میکند. و بعد از دریافت کوپن تخفیف میتواند از بین محصولاتی که بیان شد هدیه خود را سفارش دهد و کدتخفیف را وارد کند.

هدیه همراه با سفارش شان برایشان ارسال خواهد شد

 

ویدئو آموزش در سایت میکاپ ۱۱۰ :

 

 

ارسال دیدگاه