خرید محصولات با قیمت ویژه آرایشگران

قیمت ویژه آرایشگران

سلام به همه مشتریان عزیز

از آنجا که بسیاری از مشتریان فروشگاه ما از شما سالنداران و آرایشگران عزیز میباشند تصمیم گرفتیم که برای سهولت خرید شما عزیزان از سایت و عدم نیاز برای مراجعه حضوری با توجه به شرایط فعلی و حفظ سلامتی تان قسمتی رو طراحی کنیم تا بتوانید به راحتی قیمت ها و آفرهای مخصوص سالنداران را ببینید و با همان قیمت خرید خودتان رو ثبت کنید.

روش مشاهده و خرید با قیمت ویژه سالنی

در این روش شما عزیزان در سایت ثبت نام میکنید و در صفحه ثبت نام  کادر “من آرایشگر هستم” را تیک میزنید.

 

 

ثبت عضویت آرایشگران

سپس شماره ای را که با آن ثبت نام کردید را جهت تائید به شماره 09372158133 در واتساپ ارسال کنید.

بعد از تائید اطلاعات شما توسط همکاران، شما به عنوان آرایشگر به سیستم معرفی میشوید و پس از آن هروقت با نام کاربریتان وارد سایت میکاپ 110 شدید میتوانید قیمت مخصوص سالنداران و آرایشگران را مشاهده و با همان قیمت خرید کنید

 

مثال برای قیمت رنگ مو :

مثلا رنگ مویی که قیمت تک آن 28000 تومان میباشد و قیمت سالنی آن 22000 تومان است در سایت برای عموم 28000 تومان نمایش داده میشود.

حالا اگر شما به عنوان آرایشگر وارد شوید

به شما 22000 تومان نمایش داده میشود و مبلغ خرید شما همان 22000 میباشد.

همچنین آفرهایی که برای ارایشگران از طرف فروشگاه در نظر گرفته میشود و از طریق اینستاگرام ما ، به اطلاع میرسد هم برایتان قابل اعمال است.

به طور مثال آفر خرید 13 رنگ به قیمت 12 رنگ (1+12)

حالا چه فایده ای داره؟

با این روش شما هر زمان که بخواهید میتوانید قیمت بگیرید و سفارش یزنید. و سفارشتان برایتان ارسال خواهد شد

چه ضرورتی داره؟

در شرایط فعلی با توجه به بیماری کرونا و ترجیح به خانه ماندن و به مراکز شلوغ نرفتن جهت خرید ، برای حمایت و پشتیبانی از آرایشگران و تامین مایحتاج کاری آنها این اقدام را انجام دادیم.

همچنین برای دوستان و عزیزان خارج از تهران بهترین روش برای خرید محصولاتشان میباشد . چون با توجه به شلوغی فروشگاه ممکن است نتوانیم پاسخگوی آنها باشیم.

 نکته :

همچنین آرایشگران عزیزی که قبلا در سایت ثبت نام کردند و تیک را نزدند لطفا نام و شماره خودشان به شماره 09372158133 در واتساپ ارسال کنند تا ثبت آنها بروزرسانی شود .

لطفا هنگام ارسال بفرمایند برای ثبت ” من آرایشگر هستم”.

ارسال دیدگاه